Web Tasarım Firması - Kentmedia Web Hizmetleri

Kent Media 2005 yılında kuruldu. Misyonu, ulusal ölçekte rekabet edebilecek güce sahip markaların oluşturulması ve yaşatılması sürecinde şirketlere yardımcı olmak; onlara marka iletişimi ve reklam hizmetleri konusunda hem stratejik destek hem de yenilikçi tasarım hizmetlerini bir arada, bir bütün halinde sunmak.

Kurulduğumuz günden bu yana, farklı ölçeklerden, farklı sektörlerden, farklı şehirlerden 2.500’ün üzerinde firmaya internet sitesi, google seo çalışması , reklam, pazarlama ve marka iletişimi süreçlerinde yardımcı olduk.

Bugün de sunduğumuz sonuç odaklı hizmetlerle gerek kurumsal iletişim, gerekse de marka iletişimi çalışmalarında müşterilerimizin yanında olarak iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Kaliteli bir Web sitesi yaptırarak müşterilerin sizi kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz. Kentmedia Web Tasarım, Google Ads Reklamları ve Google Seo Çalışması gibi farklı hizmetler sunmak için deneyimli ve uzman ekibiyle sizlerin hizmetindedir. Kentmedia birçok referansları ile geniş bir portföye sahiptir.

17 yıla yaklaşan tecrübemizle tüm projelerimizde yenilikçi fikirlerle en şaşırtıcı çevrimiçi sonuçlar elde etmek için yaratıcı web sayfaları tasarlamaktadır. Bu yenilikçi fikirler bizim pazarda var olmamızı sağlamaktadır.