Kenta Ekonomik Kurumsal paket, internet sitesi için yüksek bütçe ayıramayan müşterilerimiz göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Kurumsal Pakette en çok kullanılan özellikler bu pakette modüller halinde sizlere sunulmuştur.

     İstediğiniz modülü aktif edip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Word veya excel kullanmasını bilen bir kişi kolaylıkla yönetim panelinden yeni içerik girebilir yada önceden girilmiş bir içeriği değiştirebilir. Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi gruplandırarak istediğiniz kadar ürün girebilirsiniz.  Tema sistemi sayesinde istediğiniz sıklıkta tema değiştirip kullanıcılarınıza site yenilenmiş hissi verebilirsiniz. Tam Teknik Destek ekibimizle sitenizde çıkan sorunları gidermek veya çözemediğiniz konularda yardımcı olmak için hep yanınızdayız. Otomatik Modüller sayesinde sitenizin içeriği dolu dolu görünmektedir.

     Dinamik yapısı, kolay kullanımı, güncel tasarımlı görsel temaları, uygun fiyatıyla tamda size göre bir paket.

Web Tabanlı Yönetim
Sitenin tema ve içerik yönetimi tamamen web tabanlı yönetim araçlarıyla gerçekleştirilmektedir. İnterneti olan her ortamdan yönetim paneline ulaşabilir, herhangi bir program bilgisi gerektirmeden içeriklere ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kadar ürün ve içerik girebilir, önceden girilen içeriği değiştirebilirsiniz.

Kategori Sistemi
Kategori yapısı Windows klasör yapısı ile aynıdır. İçeriğinizi Kategorilere ayırabilirsiniz.

Üst Menü
Üst menüdeki butonları belirlediğiniz alandır. Anasayfa,Kurumsal,İletişim gibi hangi butonların yer aldığını belirleyebilirsiniz.

Modül Sistemi
Bu sistem sayesinde sağ ve sol kuşaklarda bulunan uygulama modüllerini istediğiniz zaman sağ kuşağa veya sol kuşağa taşıyabilirsiniz. Kullanacak olduğunuz modülleri istediğiniz zaman aktif edebilirsiniz. Diğer modüller pasif halde sistemde kayıtlı olarak durmaktadır.

Arama İşlemleri /  Veri Sorgulama
Sitede ürün sorgulamak için sistemin arama motorunu kullanabilirsiniz.

Galeri Yönetimi
Sitenizdeki galeri bölümüne resim ekleyerek kampanya,indirimli ürün veya tanıtım bilgilerinizi animasyonlu bir şekilde yayınlamış olursunuz.

HTML / Text Editörü
Site içeriğinin oluşturulması için bir HTML Editörü kullanılmaktadır. MS Word ve benzeri yazılımlarda metinlerinizi biçimlendirmek için kullanılan araçları hazır halde bulacaksınız. Bu editör sayesinde site içeriğini oluştururken ek bir yazılıma ihtiyaç duymayacaksınız. İnternet Explorer, MS Word ve Excel deki metinleri kopyala yapıştır yöntemi ile HTML Editörüne taşıyabilirsiniz. Kopyalanan  veriler herhangi bir değişime uğramaz.

Site Tasarımı ve Temalar
Güncel tasarım kurallarına uygun görsel onlarca temalardan oluşmaktadır. Sitenizin içeriğinde hiçbir kayıp olmadan sitenin görünümünü istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz.

Sitenin görselliği tamamen temalara bağlıdır. Bu sayede değişik site tasarımınızdan dilediğinizi özel günlerinize göre tek tıklama ile aktif hale getirebilirsiniz.

Mail Form Sistemi
İletişim ve İnsan Kaynakları formlarıyla sitenizden veri alabilirsiniz.

Site İstatistikleri
Mini İstatistik fonksiyonları sayesinde site ziyaretçilerinizi takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Arama Motoru Kaydı
Arama motorlarında kolay bulunmanızı sağlıyoruz.

Ücretsiz Güncellemeler
Kenta Ekonomik Kurumsal; sürekli güncellenen bir yazılımdır. Tüm Kenta Ekonomik Kurumsal kullanıcıları bu güncellemelerden ücretsiz olarak yararlanır.

Tam Teknik Destek
Sitenizde çıkan sorunları gidermek veya çözemediğiniz konularda yardım almak için bizden ücretsiz destek alabilirsiniz.